Microsoft ve školství

Microsoft Office 2016 - zdarma

ČAO nabízí ve spolupráci se společností Microsoft svým zaměstnancům i studentům možnost zdarma instalovat kancelářský balík aplikací Office 2016 na svých domácích zařízeních (pouze k nekomerčním účelům).

Jak na to?

1. Napište e-mail na administrator@cao.cz (Předmět e-mailu "Žádost o instalaci Office 2016". Do textu e-mailu uveďte Vaše jméno, příjmení a třídu, ve které na ČAO studujete).

2. Zpravidla do druhého pracovního dne Vám budou zpět e-mailem zaslány přihlašovací údaje k portálu Office 365, kam se přihlásíte (login.microsoftonline.com, nebo portal.office.com)

3. Po přihlášení do portálu Office 365 budete vyzváni ke změně hesla. Poté uvidíte na úvodní stránce odkaz pro stažení instalačního souboru - na něj kliknete a pokračujete podle instrukcí až k samotné instalaci.

4. Nainstalujete -> fungujete

Nabídka je platná pro aktuálně studující studenty
a pro aktuálně působící zaměstnance na ČAO.

Microsoft Windows 10 - za distribuční poplatek - Kč 242,-

ČAO nabízí ve spolupráci se společností Microsoft svým zaměstnancům i studentům možnost za distribuční poplatek instalovat operační systém Windows 10 na svých domácích zařízeních (pouze k nekomerčním účelům).

Jak na to?

1. Napište e-mail na administrator@cao.cz (Předmět e-mailu "Žádost o instalaci Windows 10". Do textu e-mailu uveďte Vaše jméno, příjmení, třídu, ve které na ČAO studujete a e-mailovou adresu).

2. Zpravidla do týdne Vám budou zpět e-mailem zaslány pokyny k platbě distribučního poplatku.

3. Po zaplacení distribučního poplatku Vám zpravidla do týdne přijde e-mailem odkaz pro stažení instalační kopie Windows 10.

4. Nainstalujete -> fungujete

Nabídka je platná pro aktuálně studující studenty
a pro aktuálně působící zaměstnance na ČAO.